Науковці Технічного університету Хубею, що в Китаї, поспілкувалися з ректором ТНЕУ (ФОТО)

Науковці Технічного університету Хубею, що в Китаї, поспілкувалися з ректором ТНЕУ (ФОТО)

12 листопада ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий зустрівся з представниками делегації Технічного університету Хубею (Ухань, Китай).

До Тернопільського національного економічного університету завітали декан Школи комп’ютерних наук Технічного університету Хубею Ванг Чуньжі (Wang Chunzhi) та науковці Школи Йе Жівей (Ye Zhiwei), Чен Хонгвей (Chen Hongwei), Чжан Цяпанг (Zhang Zipang), Су Цзюзь (Su Jun), Ліу Вейм (Liu Weim).

1510488677_dsc05053

До участі у зустрічі долучилися науковці унфіверситету Анатолій Олексійович Саченко, Світлана Іванівна Саченко, Василь Васильович Яцків, Наталія Георгіївна Яцків, Володимир Володимирович Кочан, Павло Євгенович Биковий.

Зустріч відбулася у рамках виконання підписаного Меморандуму про наміри між Науково-дослідним інститутом інтелектуальних комп’ютерних систем Тернопільського національного економічного університету та Школою комп’ютерних наук Технічного університету Хубею (Ухань, Китай). Науковці працюють у сфері освіти та досліджень, що має на меті обмін інформацією, необхідною для навчально-дослідницької діяльності, обмін викладачами, дослідниками та студентами.

Ректор ТНЕУ запросив на навчання за англомовною програмою до нашого вищого навчального закладу молодих людей з Китаю й розповів про плани стосовно відкриття Центру китайської культури, де науковці та студенти матимуть можливість вивчати освітні традиції, ознайомитися з науковими досягненнями, новаціями у сфері ІТ країни-партнера.

13 листопада усі бажаючі матимуть нагоду поспілкуватися з гостями у залі засідань вченої ради ТНЕУ.

1510488729_dsc05066

1510488727_dsc05088

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *