Незвичайні події для ставок на спорт в 2019 році

Незвичайні події для ставок на спорт в 2019 році
Фото goxbet.com

Букмекерські контори продовжують дивувати беттерів різноманітністю подій і варіантами ставок. Якщо раніше обмежувалися спортивними поєдинками та кіберспортом, то тепер лінія подій розширюється всілякими цікавими пропозиціями.

Беттерам залишається моніторити прогнози, застосовувати власні стратегії і знаходити більше варіантів для створення ставок. Мінус незвичайних подій в тому, що на них набагато складніше зробити прогноз. Навіть професійні каппери часто не беруться за це, аргументуючи відсутністю фактів. Наприклад, зробити ставку на фінал фільму набагато складніше, ніж розібратися в ставках на міжнародний чемпіонат з футболу.

Огляд ставок 2019: чим дивують БК в цьому році

Цього року букмекерські контори розробили цілу серію ставок за сценарієм «Ігри престолів». Рейтинговий серіал, якому вдалося стати улюбленим у мільйонів шанувальників, інтригує. Саме тому його обрали для топів ліній на сайтах контор. Пропозиції букмекерів були найрізноманітнішими: від смерті героїв до ставок на те, хто буде правити Сім’ю Королівствами.

Окремої уваги заслуговували парі за прогнозами весільних церемоній в світі шоу-бізнесу. У багатьох випадках казино онлайн пропонується зробити ставки на Кеті Перрі з Орландо Блумом, Уолліс з Паттінсон і інші. Беттери, які бралися вибудовувати прогнози, довелося переглянути особисті сторінки зірок у соціальних мережах, перечитати новини і відшукати цікаву інформацію з жовтих ЗМІ.

Ставки на спорт за цей рік стали більш різноманітними. У топ виходять бої ММА і професійний бокс. Цей напрямок зібрало своїх фанатів, які починають проявляти компетентність в ставках.

Ставки на погоду: міф чи реальність?

Ставки на погоду – ще один новий напрям в лінії подій. Не можна назвати цей варіант ставок незвичайним, але і до стандартних його складно віднести. Передбачати погоду беруться синоптики, але і вони досить часто помиляються, оскільки погодні явища не залежать від людського фактора. Розрахунок коефіцієнта і результати ставок можуть бути затяжними, тому такий варіант підходить для професіоналів, які ні на день не залишають діяльність беттінгу.

Політика: чи є шанс заробити?

У 2019 року в БК активно розглядалася тема засідання «Великої четвірки». Букмекери пропонували зробити прогнози щодо санкцій проти Росії, результатам групи, вирішення конфліктів та інших політичних тем.

Події на світовій арені, включаючи Сирійський конфлікт, політику Трампа, домовленості між Росією та Україною стали плацдармом для прогнозів. Політика залишається в списку подій, яким властива інтрига і непередбачуваність.

Світ шоу-бізнесу, кіберспорт, нові спортивні напрями, політичні заяви і рішення привертають увагу букмекерів. Головні події світу переходять в площину букмекерських ставок. Для заробітку ви можете вибирати класичні варіанти ставок або незвичайні. Все залежить від вашої фортуни, уважності і мислення.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares