Один мільйон дерев – за добу у 100 країнах світу: працівники Гримайлівської селищної ради долучилися до озеленення планети

Один мільйон дерев – за добу у 100 країнах світу: працівники Гримайлівської селищної ради долучилися до озеленення планети

У рамках екологічного проєкту “Озеленення планети” 10 квітня у  країнах світу  проходила акція  «Один мільйон дерев за одну добу  у ста країнах світу».

Мета  проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами. Ініціював цю екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України.

Українці по всьому світу садили туї, дуби, клени, ялинки, сосни, яблуні, вишні, кущі троянд і, навіть, гранатові саджанці. Вибирали для себе певні види дерев, які притаманні саме тим чи іншим  регіонам. Приємно зазначити, що  серед активних учасників акції  були працівники  Гримайлівської селищної ради.  Того дня у селищі в ділянці  урочища  Скрабосирка було висаджено чотириста п’ять саджанців липи дрібнолистої та п’ять черешень.

Марія МАЙДАНЮК.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares