Оренда елегантних смокінгів для справжніх чоловіків

Віяння моди кожен день змінюють свій напрямок. Це стосується навіть класичних речей, таких як смокінг. Сьогодні актуальні одні моделі, а на наступний день — абсолютно інші. Постає питання, чи варто купувати одяг для одного вечора або краще взяти в оренду? Останній варіант суттєво заощадить ваш бюджет і шафа не буде заповнена непотрібним одягом. Оренда смокінгів для чоловіків — вдале рішення сучасного джентльмена. Знайти тут цікавий класичний костюм не проблема. Київська організація прокату пропонує різноманітні моделі: двійки, трійки, більше і найменш традиційні. Ціни набагато нижче, ніж придбання набору. Професійні менеджери із задоволенням поможуть з обранням. Вам треба лише після святкування в обговорений термін повернути костюм – все решта залишиться на салоні.

Таке вбрання буде доречне на:

  • святі Нового року;
  • Дні народженні;
  • корпоративній вечірці;
  • весіллі, як для нареченого, його дружби, так і для звичайного гостя;
  • театральній чи кінопрем’єрі;
  • випускному;
  • врученні нагороди;
  • балу або офіційному прийомі;

Випускний вечір вважається, без сумніву, вагомою подією, який супроводжується переїздами, пішими прогулянками й танцями. В наслідок цього смокінг не має сковувати ваших рухів, але повинен відповідати дрес-коду події. Щоб відчувати себе зручно і водночас виглядати неперевершено оберіть вподобане у бутіку “Щастя”.

Придбати смокінг на весілля для нареченого

Одруження є одним з найвагоміших заходів, тому на ньому кожен має бути гарно вдягнений. Для нареченого, дружби або ж запрошеного гостя підійде стильний смокінг. Найбільш популярним та слушний на весіллі буде темний смокінг, але підійде сірий або ж іншого забарвлення в залежності від ваших уподобань. Ще в асортименті салону в наявності є великі розміри і ймовірність узяти брендовий смокінг на прокат в Києві у салоні “Щастя”.

Смокінг для новорічної ночі або ж корпоративну вечірку

Якщо ви були запрошені на святкування Нового року, Різдвяну корпоративну вечірку або ж інше офіційну подію, то потрібно дотримуватися дрес-код і приходити треба у відповідному вбранні. Це строгий класичний костюм, взуття темного кольору та краватка чи метелик. Ще під смокінг необхідна непомітна сорочка, яка зобов’язана мати запонки. Чудовим доповненням може бути пояс і туфлі — дербі чи оксфорди.
У прокатного агентства «Щастя» спеціалісти вам повністю створять неповторний образ, ви виглядатимете відмінно з голови до п’ят будь-де та будь-коли.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares