Перший матч – перша поразка

Минулої неділі у 20 турі Другої ліги футбольний клуб “Нива” на виїзді поступився ФК “Львів” з рахунком 2:0.

Цей поєдинок був принциповим, передусім, з огляду на турнірне становище команд. До того ж, матч завершував друге коло чемпіонату. А у зв’язку зі складними погодними умовами, футболістам довелося грати на стадіоні “Сокіл” зі штучною травою.

“Нива” у цій грі провела два різні тайми – доволі непоганий перший та провальний другий, у якому тернополяни повністю віддали ініціативу супернику і не змогли врятувати бодай нічию. Перший тривожний дзвіночок для “Ниви” прозвучав відразу ж після перерви. Господарі не використали мінімум два моменти для взяття воріт. А втретє форвард “левів” уже не вибачив оборону гостей -1:0.

Як би не старалися тернополяни відігратися, але у них в атаці абсолютно нічого не виходило. Натомість, господарі закріпити свою перевагу – м’яч по-зрадницьки опустився у самісінький кут воріт за комірець Механіву – 2:0.

Поразка у першому офіційному матчі року коштувала «Ниві» третього місця у турнірній таблиці, куди перемістився ФК «Львів», який тепер має перевагу в одне очко. Наступний тур тернополяни теж проведуть на виїзді у Вінниці, де 7 квітня протистоятимуть місцевій “Ниві-В”.