Повіривши незнайомцю, який представився працівником банку, тернополянка втратила 28 тисяч гривень

Повіривши незнайомцю, який представився працівником банку, тернополянка втратила 28 тисяч гривень

Зловмисник весь час тримав зі своєю жертвою зв’язок і казав, що робити. Потерпіла зняла зі своєї кредитної картки 28 тисяч гривень і перекинула на рахунок афериста, інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

У шахрайську пастку потрапила 61-річна жителька обласного центру. На мобільний телефон пенсіонерки надійшло повідомлення про здійснення оплати. Жінка ніяких транзакцій не проводила, для з’ясування ситуації вирішила зателефонувати за номером, вказаним у смсці. Абонент, якому зателефонувала пенсіонерка, представився працівником банку. Сказав тернополянці, що на її рахунок помилково зарахували кошти і їй потрібно їх повернути. Відтак незнайомець порадив жінці зняти кошти з картки і перекинути їх на інший рахунок. Тернополянка почала діяти за вказівками псевдопрацівника банку: пішла до найближчого терміналу, збільшила кредитний ліміт на суму 28 тисяч гривень та зняла кошти. Гроші перекинула на рахунки, вказані шахраєм.

Зі слів потерпілої, зловмисник так задурив їй голову, що вона не усвідомлювала, що коїть. Правоохоронці вживають заходів щодо розкриття злочину.

Співробітники поліції радять завжди перевіряти інформацію і переконатися в її правдивості. Не передзвонюйте на незнайомі підозрілі номери. Якщо вам телефонують нібито із банку і лякають, що картку заблоковано, з неї намагаються зняти кошти тощо, а потім просять пройти ідентифікацію, підтвердити дані, запам’ятайте – це шахраї. У випадку отримання такого дзвінка, негайно припиняйте розмову.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares