Проблеми карантину: домашнє насильство, депресії, неможливість нормального лікування інших недуг…

Проблеми карантину: домашнє насильство, депресії, неможливість нормального лікування інших недуг…

Самоізоляція спричиняє багато проблем у суспільстві. Побільшало випадків домашнього насильство та депресії, пише Medical Xpress.
Сім’ї стикаються з різними викликами під час карантину.
Проблеми з психічним здоров’ям
У 20% жителів США погіршився стан психічного здоров’я, понад 4 мільйони переживають серйозні психічні захворювання. Тим, хто має проблеми із психічним здоров’ям, може бути важко під час карантину отримати належні ліки та лікування. Для самолікування люди в таких випадках можуть використовувати алкоголь чи наркотики. А це не тільки шкодить людині, а й значно збільшує ризик домашнього насильства.
Домашнє насильство
За інформацією ООН, у світі суттєво збільшилися випадки домашнього насильства під час карантину через пандемію коронавірусу.
В Україні кількість звернень про домашнє насильство збільшилося вдвічі, за перший місяць карантину було понад 2 тисячі звернень. Також криза збільшує частоту домашнього насильства і ступінь тяжкості. Нині кожна друга вбита жінка у світі помирає від рук партнера або члена сім’ї.
Насильство над дітьми
П’ятеро дітей щодня вмирають у США від жорстокого поводження та нехтування батьків. Соціальна ізоляція, економічні наслідки, закриття шкіл та стрес впливають на сім’ї, які постійно перебувають в тісних приміщеннях. Тому зростає кількість випадків насильства над дітьми.
Вагітні жінки
Ця категорія також страждає. Наприклад, під час спалаху коронавірусу у Китаї догляд за пологами іноді припинявся. Вагітних жінок можуть переселити, щоб звільнити місце для пацієнтів з пандемією. Багато сил медпрацівників йдуть на лікування хворих коронавірусом.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares