Прочистка каналізації – підходящі методи

Існує безліч причин через які утворюється засмічення в каналізаційних трубах. Це може трапитись через необережне користування системою каналізації, або внаслідок неправильного монтажу каналізаційних труб. Та якою б ця причина не була, коли така проблема застає нас зненацька ми нерідко впадаємо в паніку. Але хвилюватися не варто, адже комфорт проживання у помешканні можна з легкістю відновити за допомогою нескладної процедури – прочистки каналізаційних труб.

Як відбувається прочистка каналізації?

Якщо вам не вдалось прочистити каналізацію самостійно, то така проблема є більш серйозною ніж просте засмічення. В цьому випадку потрібно звернутися по допомогу до професіоналів. Замовити послугу ефективної і комплексної чистки труб можна тут https://mtservice.kiev.ua/prochistka-kanalizacii/. Компанія MtService швидко направить до вас аварійно-сервісну бригаду, яка допоможе якісно усунути засмічення каналізації в найкоротший термін. Після виконання процедури чистки MtService надасть вам гарантію на виконану послугу.

Прочистка каналізації зазвичай відбувається такими методами: гідродинамічна та механічна. Про особливості кожного з цих способів чищення труб поговоримо далі.

Гідродинамічна прочистка каналізації

Специфіка цього методу прочищення полягає у тому що під великим тиском до трубопроводу направляють потік води. Таким чином руйнуються усі засмічення які накопичуються на трубах. Далі з потоком води відкладення рухаються по магістралі та потрапляють до загальної системи каналізації. Основною перевагою даного методу є те що процес очищення відбувається дуже швидко. Швидкість процесу очищення залежить від ступеня засмічення трубопроводу та від величини його протяжності.

Попри всі плюси гідродинамічного способу прочистки, цей метод не завжди дієвий.

Механічний спосіб прочистки каналізаційних труб

Цей спосіб чищення допоможе при більш серйозних засміченнях каналізації тоді, коли гідродинамічний спосіб не допомагає. За допомогою спеціального обладнання можна легко впоратися з дуже складними забрудненнями. В даному випадку використовують спеціальний агрегат, який в процесі обертання руйнує різні засмічення на своєму шляху. При цьому до труби подається невелика кількість води, що допомагає більш ретельно очистити засмічення.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *