Рятувальники Шумщини провели пізнавальний захід для школярів (ФОТО)

Рятувальники Шумщини провели пізнавальний захід для школярів (ФОТО)

14 вересня Шумські рятувальники завітали до школярів ЗОШ І-ІІІ ст. села Великі Дедеркали. На території навчального закладу фахівці ДСНС провели громадську пізнавальну акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” Під час заходу кожен присутній мав можливість ознайомитися із діяльністю Служби порятунку, дізнатися елементарні правила безпеки у житті.
Також, дітворі продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, яке є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення.

2

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули особливу увагу присутніх на важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті при користуванні електричними та газовими приладами, особливо, за відсутності батьків, застерегли школярів від небезпечних забав із сірниками та запальничками. Також діти дізналися, як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних, або схожих на них підозрілих предметів.

Педагогічний колектив та вихованці школи щиро дякували вогнеборцям за цікаву, корисну та пізнавальну зустріч.

До слова, заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» – одна із найефективніших форм навчання. Адже поєднує в собі не лише практичні поради, живі розповіді із буднів працівників Служби порятунку, але і дає змогу кожному учаснику безпосередньо побачити все те, що використовують у своїй нелегкій справі рятувальники.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *