Школярі з Тернопільщини вирушили на навчання у Польщу (ФОТО)

Школярі з Тернопільщини вирушили на навчання у Польщу (ФОТО)

Група школярів Зборівщини вирушила на навчання у Республіку Польща. Шестеро учнів продовжуватимуть навчання у місті Любомєж. За сприяння Міжнародного Центру Впровадження Програм ЮНЕСКО молоді ініціативні українці безкоштовно здобуватимуть освіту за обраним профілем та одночасно займатиметься волонтерською діяльністю вказаної організації, як представники України.

42

Від’їзду делегації, а це більш як три десятки учнів з усієї України, передувала організаційна робота, згуртування групи, вивчення польської мови, ознайомлення з культурою та традиціями країни, яка приймає дітей.

Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський у напутньому слові до дітей відзначив, що їхня місія відповідальна і почесна: поруч із здобуттям європейської освіти молоді люди презентуватимуть Україну у Республіці Польща, перейматимуть досвід лідерства та організації самоврядування. Очільник району побажав дітям та їхнім батькам легкої дороги та висловив сподівання, що, повернувшись на Україну, молоді люди зроблять свій вагомий внесок у розбудову нашої держави – мирної, європейської та незалежної.

40

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *