Сьогодні у Тернополі – п’ята битва «Koza Music Battle» (ФОТО)

Сьогодні у Тернополі – п’ята битва «Koza Music Battle» (ФОТО)

Традиційно щочетверга у Тернополі тривають музичні бої серед молодих гуртів на музичному конкурсі «Koza Music Battle». Черговий батл відбудеться сьогодні, 12 квітня, о 19.30 годині у барі «Коза».

Вхід вільний.

Thunderdogs зі Львова представлять Hard Rock.

«Граємо те, від чого самим хочеться дуріти, стрибати і забувати про все погане. Попри те, що кожен з учасників має кардинально різні вподобання в музиці (електро, металкор, фанк, хіп хоп і т.д), нас всіх об’єднує живий дух хард року», – кажуть учасники.

Індф-фольк гурт adm:t (Київ)

«Взагалі, нас троє. Окрім акустичної гітари, використовуємо перкусію (кахон, шейкер, тамбурін), духові (дудук, окарину, бансурі, сопілку) та бітбокс. Але на шикарні виступи беремо з собою ще басиста – бо він красавчик і без нього немає вечірки», – розповідають у гурті.

Homgo з м. Київ (Garage punk)

У гурті, який створений у 2017 році, виступають троє учасників: Khominskyi Vladislav – vocal/guitar; Skavronskiy Vladislav – bass/ back vocal; Shtefan Vyacheslav – drums.

Гурт «Dжевелін» з Тернополя  представить навколорокові жанри

«Хто ми? – перепитують учасники. – Минулого року відбулася презентація кліпу гурту на пісню «Сон», в квітні-травні планується вихід дебютного альбому. На сьогоднішній день творимо свою музику, в першу чергу, для власного задоволення і маємо велике бажання поділитися цим зі всіма».

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *