Сотейники: різновиди, призначення та характеристики

Сотейник – дуже затребуване для сучасної господині кухонне начиння, котре прекрасно підходить для тушкування страв, томління продуктів-напівфабрикатів і для найрізноманітніших цілей у кондитерській справі.

Чим відрізняється сотейник від звичайного посуду?

Через те, що стінки у сотейника невисокі, але при цьому начиння має доволі широкий діаметр, рідина в сотейнику буде випаровуватися довше, ніж у звичайній каструлі. Також сотейник схожий на простий ковшик з однією подовгастою ручкою.

Головне завдання сотейника – тушкування м’ясних та овочевих страв, однак кондитерська справа дуже часто використовує саме цей вид начиння для приготування заварного тіста, заварного крему, томління шоколаду, кип’ятіння молока і т.д. Сьогодні сотейник купити у Києві та навіть у найменшому містечку України – зовсім не проблема, головне обрати справді якісну річ, котра зможе прослужити довгу та вірну службу своїй господині. Наприклад на спеціалізованому сайті mirposudy.com.ua представлені найбільш відомі виробники якісного посуду (і домашнього, і ресторанного) не лише нашої країни, але також Європи, Америки та Азії. Для закупівлі начиння у ресторан чи кондитерську теж варто скористатись консультаціями спеціалістів цього магазину.

Як обирати сотейник

Щоб обрати дійсно якісний сотейник, звертайте увагу на наступні речі при купівлі.

  • Матеріал, з якого виготовлено сотейник. На чому б ви не зупинились, матеріал має бути практичним та міцним. Найкращими можна вважати мідні сотейники та вироби з нержавійки. У деяких потребах достатньо буде обрати сотейник із дешевого алюмінію.
  • Виробник. Звичайно, відома торгова марка несе відповідальність набагато більшу, а тому ризиків придбати неякісну річ набагато менші. Окрім того, багато свідомих виробників гарантують терміни використання та можуть замінити неякісний виріб на новий.
  • Відсутність всіляких відколів, тріщин чи інших дефектів. Звичайний ретельний огляд сотейника допоможе справитись з цією задачею.
  • Розмір. В залежності від потреб обирайте діаметр та висоту сотейника, яким найкраще вам підійде, а ще краще, замовте два-три варіанти одного виробника різного розміру.
  • Тип покриття. Серед сучасного начиння нерідко зустрічаються сотейники з незвичним покриттям, наприклад, керамічним, тефлоновим чи навіть титановим. Також є звиклі емальовані сотейники, що давно довели свою практичність.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *