Стронгмени з Тернопільщини на фінальних змаганнях Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги» у Києві вибороли п’яте місце

Стронгмени з Тернопільщини на фінальних змаганнях Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги» у Києві вибороли п’яте місце

Фінальні змагання Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги» відбулись у столиці України, на Хрещатику. Фіналу передували перший та другий етапи, які проводились у всіх областях України. Відтак, позмагатись між собою до Києва приїхали любителі силових випробувань з Харківської, Рівненської, Запорізької, Волинської, Тернопільської, Кіровоградської, Житомирської та Одеської областей. Наш край представляли на турнірі Андрій Балабух та Володимир Бойко, які вибороли право участі у ньому на відкритих змаганнях з козацького багатоборства, що в липні відбулись у селі Яблунові Гусятинського району.

Програма змагань була цікавою, насиченою та різноманітною. Стронгмени з різних областей України змагались у наступних естафетах: качка, лог-ліфт парний, суданська прогулянка, парне кантування покришки 320 кг та парна тяга платформи 300 кг. Спортивні випробування тривали майже чотири години. Вболівальники підтримували всіх учасників змагань. В результаті представники Тернопільщини Андрій Балабух та Володимир Бойко гідно представили свій регіон та вибороли п’яте місце.

Додамо, що головною метою Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги» є відродження історико-культурних та господарських традицій, духовності українського народу шляхом залучення широких верств населення України до занять фізичною культурою та спортом.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares