Студенти ТНЕУ подарували свято вихованцям Тернопільського дошкільного навчального закладу №8 (ФОТО)

Студенти 4-го курсу ЮФ кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ та студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відвідали з дарунками діток Тернопільського дошкільного навчального закладу №8 (заклад компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту).

Напередодні Дня святого Миколая студенти вітали дітлахів із наближенням новорічних свят, дарували солодощі. Малечі влаштували довгоочікуване диво, щедре на позитивні емоції та незабутні враження. Найсміливіші вихованці садочку розповідали вірші та співали пісні. Малеча, яка з певних причин відвідує цей садочок, як ніхто інший, заслуговує на приємні емоції. Для особливих діток не має значення вартісь чи «фірмовість» подарунка, вони щиро раді кожній цукерці та іграшці. Дитяча радість таких діток настільки безпосередня, що від неї світлішає на душі. Робити добрі справи дуже легко! В цей день особливі дітки отримали не тільки солодкі подарунки від студентів, а й гарний настрій. Варто було бачити оченята дітей, які світилися радісним вогником!

«Наші вихованці дуже чутливі, як усі дітки, щиро радіють подарункам. Вони не тільки викликають у них позитивні емоції, а й дуже корисні для їхнього розвитку: вони залюбки зустрічають гостей, граються», – поділилася директор  закладу Кравчук Зіновія Степанівна та подякувала за небайдужість до її вихованців. Навчально-виховний процес у цьому закладі ґрунтується на індивідуально-диференційованому підході до кожної дитини, яка потребує інтенсивної корекційно-відновлювальної  роботи.

День святого Миколая завжди знаменує початок новорічно-різдвяних свят і саме його діти чекають із найбільшим нетерпінням. Кожен малюк сподівається на маленьке диво і здійснення своїх мрій. «Студенти коледжу – самі ще діти», – зауважила заступник директора з навчально-виховної роботи КЕПІТ ТНЕУ Смерека Світлана Богданівна. Але хороші справи робити уміють. Від цього й самі отримують задоволення, адже радісні дитячі усмішки – це найбільша нагорода за добрі справи.

Роки летять, дорослішають діти, а українські традиції залишаються. Згадайте, скільки радості було в дитинстві від цукерок під подушкою, які залишав святий Миколай. А сьогодні настала черга дорослих дітей дарувати подарунки. Адже добро, яким людина ділиться з іншими, завжди повертається. Сподіваємося, нам вдалося подарувати радість особливим діткам! Нехай вони зростають добрими та щирими українцями. Нехай усі негаразди проходять повз, а святий Миколай не оминає та кожен рік приходить до них із дарунками.

Світлана МИКОЛЮК, організатор акції, ст. викладач кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares