Студенти ТНЕУ розробили сайт для допомоги Монастириській райлікарні

Студенти ТНЕУ розробили сайт для допомоги Монастириській райлікарні

Цього року на базі факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету в рамках зимової  IT-школи було створено та реалізовано проект децентралізованої краудфандингової платформи «Axilium» (керівники проекту: к.е.н., доцент кафедри КН  Гончар Л. І., к.т.н., доцент  кафедри КН Мельник А. М.).

До виконання проекту були залучені також випускники шкіл – Дем`янюк Даниїл (Тернопільська класична гімназія) та Шкіра Ярослав (школа-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука). Головним завданням проекту є створення потенційної краудфандингової платформи для України  як  інструмента для фінансування інвестиційних проектів та активізації підприємницької діяльності й реалізації інноваційних, соціальних, культурних проектів або бізнес-проектів.

У зв’язку із складною ситуацією, яка склалася в країні (COVID-19), студенти факультету комп’ютерних інформаційних технологій вирішили приєднатися до волонтерів, які допомагають у важкий час по всьому світу. Було прийнято рішення використати сайт у благодійних цілях, так як на час введення карантину сайт був готовий до використання.

Оскільки на Тернопілбщині епіцентром коронавірусної хвороби став Монастириський район, студентським активом та викладацьким колективом було прийнято рішення про збір коштів на потреби Монастириської районної лікарні. Студенти факультету зконтактували з представниками медичної установи аби отримати потрібну інформацію та реквізити, які потрібно вказати на сайті. Було оримано лист-відповідь з необхідними даними. Функціонал сайту дає можливість лікарні переглядати хто і скільки коштів переслав в якості допомоги, і подякувати благодійникам.

У перспективі є бажання  використати створений ресурс і для інших установ, які потребують фінансової допомоги.

Запрошують усіх старшокласників і випускників шкіл долучитися до проекту зимової ІТ-школи факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ.

Віталій МІСТРЯКОВ, Андрій МАЦУК, учасники проекту, студенти групи ІПЗ-11.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *