На Тернопільщині перевіряють, чи дотримуються карантину продовольчі магазини, аптеки, АЗС та СТО

На Тернопільщині перевіряють, чи дотримуються карантину продовольчі магазини, аптеки, АЗС та СТО

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують перевіряти продовольчі магазини, аптеки АЗС, СТО, банківські та страхові установи на предмет дотримання режиму роботи в умовах карантину.

Цього тижня перевірили 479 об’єктів критичної інфраструктури (охопили понад 700 осіб) на території області. Однак, не всі суб’єкти підприємницької діяльності дотримуються вимог РНБО та Постанови Кабміну щодо запобігання поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого SARS-CoV-2. Представники Держпродспоживслужби виявили порушення на 32 об’єктах та надали рекомендації щодо їх усунення у найкоротші терміни, йдеться на сайті відомства.

Фахівці Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства обстежили 110 об’єктів  централізованого та децентралізованого водопостачання. Відібрали 255 проб води питної для лабораторних досліджень.

Загалом, від початку запровадження карантинного режиму, спеціалісти перевірили понад 3 тисячі підконтрольних об’єктів (виробників, постачальників та реалізаторів).

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares