Суто національна «гостинність»: у день фіналу Ліги Чемпіонів деякі київські готелі підняли ціни у сто разів і вони перевалили за 3000 євро

Суто національна «гостинність»: у день фіналу Ліги Чемпіонів деякі київські готелі підняли ціни у сто разів і вони перевалили за 3000 євро

26 травня у Києві відбудеться фінал Ліги чемпіонів. У вирішальному матчі на НСК “Олімпійський” зустрінуться “Реал” та “Ліверпуль”. За квотою УЄФА обом клубам виділили по 14 тис. квитків, тому, за найскромнішими підрахунками, до Києва приїдуть близько 30 тис. англійських та іспанських фанів. А загалом за оцінками столичного мера Віталія Кличка на фіналі очікується близько 100 тис. гостей.

Київські готелі своєрідно підготувалися до напливу туристів та підняли ціни до космічного рівня – подекуди у сто разів. Наприклад, у тризірковому готелі «Нивки», двомісний номер зараз коштує 23 євро на добу. А в день фіналу Ліги чемпіонів ця ж кімната потягне на захмарні 3126 євро. У хостелах не краще – ліжко у змішаному десятимісному номері обійдеться у 93 євро. Зазвичай воно коштує 4 євро.

Київські ціни особливо контрастують на тлі вартості житла у Ліоні, де 16 травня відбудеться фінал Ліги Європи між французьким “Марселем” та іспанським “Атлетико”. Французькі готельєри також підвищили ціни на проживання, але не так стрімко. Скажімо, у тризірковому тамтешньому готелі у день матчу двомісний номер можна зняти за 300 євро, а зазвичай він коштує 65 євро. У хостелах ціни взагалі сталі – за ліжко у спільному номері, як під час фіналу, так і у будь-який інший день, доведеться заплатити 21-28 євро.

В організаційному комітеті з проведення фіналу Ліги чемпіонів вже відреагували на такі дії власників житла та подали лист до Управління державної фіскальної служби у місті Києві з проханням перевірити апартаменти, готелі та хостели на наявність усіх відповідних документів й сплату податків та туристичного збору.

Секретар оргкомітету фіналу ЛЧ Антон Тараненко заявив, що власники готелів такими своїми діями взагалі відвертають інтерес від міста і країни.

Тим часом представник лондонської спільноти “Ліверпуля” заявив, що фани планують звернутись до УЄФА через завищені ціни на житло у день проведення фіналу Ліги чемпіонів у Києві, адже їх намагаються “надурити”.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *