Так і не встиг побачити внучку: на Тернопільщині попрощалися з воїном Олександром Микитинцем

Так і не встиг побачити внучку: на Тернопільщині попрощалися з воїном Олександром Микитинцем

Олександр Микитинець із села Білокриниця Кременецького району пішов добровольцем боронити Україну і нас з вами ще на початку повномасштабного вторгнення. Казав, що не може спокійно  дивитися, як гинуть молоді люди.

Воював Олександр Григорович у гарячих точках. Отримав важкі поранення 6 вересня у боях з російськими окупантами біля населеного пункту Балаклея Харківської області. На жаль, медики не змогли врятувати воїну життя. 23 вересня серце Героя зупинилося. Українському захиснику було 59 років. 

В Олександра залишилася дружина, двоє синів, внук та новонароджена внучка. На жаль, дідусь її так і не побачив… 

Про це розповів староста села Білокриниця Роман Пшевлоцький.   

«Знову сумна втрата постукала у наші серця. Війна забирає найкращих… Сьогодні, 23 вересня від важких поранень отриманих 6 вересня біля населеного пункту Балаклея Харківської області загинув Микитинець Олександр Григорович, 1963 року народження, який проживав в с. Білокриниця… Низько схиляємо голову перед цією напрочуд працьовитою людиною, прекрасними сім‘янином, вірним та щирим другом. Нехай Господь прийме його душу у Царство Небесне!» – Роман Пшевлоцький висловив щирі спічуття родині.

У неділю, 25 вересня, земляки, знайомі, жителі громади, друзі, побратими зустріли траурний кортеж з тілом Олександра. У Кременці, на майдані Борцям за волю України, Герою були віддані військові почесті. Після того остання земна дорога Олександра Микитинця пролягла до рідної Білокриниці. У церкві св. ап. Івана Богослова відбувся чин похорону. Поховали українського захисника на сільському цвинтарі. 

Вічна пам’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *