Тернопільщина отримає кошти на ліквідацію наслідків негоди

Тернопільщина отримає кошти на ліквідацію наслідків негоди

На Тернопільщині продовжуються активні роботи з надання допомоги населенню та ліквідації наслідків дощового паводку. Жителі, які зазнали збитки через стихію, отримають матеріальну допомогу. Це 63 домогосподарства, що постраждали від підтоплень.

Про це розповів перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ігор Дем’янчук.

«Кожен, хто вважає, що претендує на таку матеріальну допомогу, повинен звернутися із заявою в органи місцевого самоврядування, де складуть відповідний акт. Після цього акт розглядатиме комісія і на його підставі прийматиме рішення, – наголосив Ігор Дем’янчук. – Наразі ще проводяться підрахунки завданих збитків. Ми продовжуємо боротьбу з наслідками негоди. У населених пунктах, які постраждали від стихії, сільські голови і відповідні комісії, підраховують завдані збитки. Даним питанням займаються органи місцевого самоврядування. Після отримання актів, одразу спрацьовує механізм з надання матеріальної допомоги постраждалим від наслідків цієї стихії».

Ігор Дем’янчук зазначив, що процес опису збитків повинен бути ретельним, щоб інтереси кожної людини були дотримані й постраждалі у повній мірі змогли отримати матеріальну допомогу.

«Відшкодування населенню відбуватиметься з резервних фондів місцевих бюджетів. Якщо коштів буде недостатньо, то їх виділятимуть з районного чи обласного бюджетів. Окрім цього, я впевнений, що Уряд однаково виділить кошти постраждалим у Чернівецькій, Львівській і Тернопільській областях. Ці гроші спрямують на відновлення інфраструктури: водогонів, дамб, доріг, мостів, тощо», – пояснив Ігор Дем’янчук.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares