Тернопільщина отримає понад 14 мільйонів на закупівлю дезінфікуючих засобів для шкіл

Тернопільщина отримає понад 14 мільйонів на закупівлю дезінфікуючих засобів для шкіл

Тернопільщина отримає понад 14 млн грн на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Про це повідомляє начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.
«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, виділено кошти на придбання дезінфікуючих засобів для загальноосвітніх закладів. Відтак, Тернопільська область отримає 14 млн 713 тис. грн, – зазначила Ольга Хома. – Ці кошти будуть розподілені між місцевими органами влади, відповідно до кількості учнів, які навчаються у 1-11 класах в закладах загальної середньої освіти».
Кабмін ухвалив постанову «Про виділення у 2020 році коштів на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти». Документом передбачено встановлення обсягу видатків споживання за програмою 2211230 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 539 498,1 тис. гривень.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares