Тернополянам до уваги: в поминальні дні курсуватиме більше громадського транспорту до міського кладовища у с. Підгороднє

Тернополянам до уваги: в поминальні дні курсуватиме більше громадського транспорту до міського кладовища у с. Підгороднє

З метою створення сприятливих умов для жителів Тернополя щодо відвідування та впорядкування могил рідних і близьких, 30 та 31 жовтня призначені додаткові рейси громадського транспорту до міського кладовища в с. Підгороднє.
Рейси здійснюватимуться у парні дні тижня парними, у непарні – непарними випусками автобусів на маршрутах №11, 27. Про це пише сайт міськради.
1 листопада буде забезпечено також виконання всіх рейсів автобусами №№1а, 11, 27 до міського кладовища в с. Підгороднє, відповідно до розкладів руху автобусів робочого дня.
У поминальні дні буде посилено контроль за дотриманням водіями затверджених розкладів руху на автобусних маршрутах №№1а, 5, 5а, 8, 11, 18, 27, 31, 32 і тролейбусному маршруті №8, та забезпечено роботу максимальної кількості транспорту на цих маршрутах. відповідно до розкладу руху робочого дня.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *