Тернопільщина прощається з Героєм сучасності Романом Василинюком

Тернопільщина прощається з Героєм сучасності Романом Василинюком

 Ще одна сумна звістка сколихнула Тернопільщину. У бою з російськими окупантами, внаслідок ворожого мінометного обстрілу, 29 квітня на Донеччині загинув солдат Збройних Сил України Роман Василинюк). Він служив вогнеметником вогнеметного взводу радіохімічного біологічного захисту військової частини А/4007.   

38-річний Герой сучасності родом із села Панівці нині Мельнице-Подільської громади Чортківського району (колишнього Борщівського. Про це повідомили на сторінці другoгo відділу Чoртківськoгo Теритoріальнoгo центру кoмплектування та сoціальнoї підтримки: «Солдат Василинюк Роман, виявивши стійкість і мужність, поклав своє життя за рідну Україну. Другий відділ Чортківського РТЦК та СП висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям друзям та побратимам військовослужбовця, глибоко сумуємо разом з родиною», – каже начальник відділу підполковник Богдан Вербицький.    

Учора борщів’яни, односельці, жителі громади на колінах зустріли загиблого земляка, який  загинув захищаючи Україну. «Все, що зараз можемо зробити для нього – провести молитвою і віддати почесті, як Герою. Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію України», – йдеться у повідомленні Борщівської міської ради.  

Роман буквально у перші дні повномасштабного вторгнення  росії, 25 лютого, сам пішов у військкомат. А через якийсь тиждень уже захищав Україну і нас з вами від окупантів на фронті.

У Романа залишилися батьки та дві сестри, племінники. Власної сім’ї Герой створити не встиг. Поховають Романа завтра, 6 травня, у рідному селі Панівцях. Чин похорону о 13 годині. 

Вічна пам’ять і безмежна слава Герою! 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *