Тернопільщина у перші три місяці цього року торгувала із 91 країною світу

Тернопільщина у перші три місяці цього року торгувала із 91 країною світу

Обсяги експорту та імпорту послуг області у січні-березні 2020 року становили відповідно 30,0 млн. дол. США та 2,9 млн. дол. Порівняно з січнем-березнем 2019-го, експорт збільшився на 33,5%, імпорт – на 48,6%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами становило 27,1 млн. дол.

Зовнішньоторговельні операції послугами область здійснювала з партнерами із 91 країни світу.

До країн Євросоюзу експорт послуг становив 84,2% від загального обсягу експорту, імпорт послуг з цих країн – 86,2% від загального обсягу імпорту.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті послуг була Польща (77,3% обласного експорту та 37,6% обласного імпорту).

Вагомі обсяги експорту послуг здійснювались до Індії, Нігерії, США, Швейцарії та Естонії, імпорту послуг – із Великої Британії та Північної Ірландії, Бельгії та Німеччини.

Основу структури експорту-імпорту послуг складали послуги з переробки матеріальних ресурсів, транспортні і ділові послуги, послуги, пов’язані з подорожами, послуги у сфері телекомунікації та комп’ютерні послуги. Про це повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares