Тернопільщина: на Парафії Святого Володимира Великого у Великій Березовиці діятиме Центр духовно-психологічної підтримки

Тернопільщина: на Парафії Святого Володимира Великого у Великій Березовиці діятиме Центр духовно-психологічної підтримки

На Парафії Святого Володимира Великого у смт Великій Березовиці Тернопільського району освятили Центр духовно-психологічної підтримки для сімей Героїв, загиблих військовослужбовців, тих, хто в полоні, пропав безвісти та ВПО.

Про це повідомляє Благодійний фонд “Карітас Тернопіль”.

Тут готові духовно та психологічно підтримати кожного, це місце де можна поділитися своїм горем з іншими, відчути духовну віднову і розуміння.

На Парафії проводять зустрічі для людей, які постраждали внаслідок війни. Напередодні освячення Центру родини Героїв вкотре зібралися на спільну молитву.

Отець Ігор Драпак провів духовну науку, відбулася панахида за загиблими, а психологиня розповіла про етапи горювання та поділилася способами їх переживання.

Парафія Святого Володимира Великого у Великій Березовиці – одна з переможниць грантів Соціальне служіння УГКЦ Caritas Ukraine за підтримки Renovabis CNEWA Canada.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *