Уродженець Тернопільщини, юний чемпіон України з мотокросу Остап Андрух мріє стати чемпіоном Європи

Уродженець Тернопільщини, юний чемпіон України з мотокросу Остап Андрух мріє стати чемпіоном Європи

Бучачанин Остап Андрух, спортсмен у класі мотоциклів з об’ємом двигуна 85 см куб, відомий своїми досягненнями в Україні та в світі.

У 2020 році – володар кубку та чемпіон України з мотокросу, та чемпіон України з крос-кантрі. У 2021-у – срібний призер Чемпіонату України з суперкросу. У 2022 році – чемпіон і володар кубку України з мотокросу. Хлопець має ще чимало змагань та нагород.

Мотоциклетним спортом почав займатись у 8-річному віці й за короткий термін йому вдалось досягти значних успіхів.

Цьогоріч Остап випробував свої сили у Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті світу, перший етап якого проходив в Естонії, ІІ – в Польщі, ІІІ – в Латвії, пів-фінал – у Нідерландах, а фінал – в Чехії. За словами юного спортсмена, участь у цих змаганнях дала йому змогу удосконалити навички в проходженні поворотів і трамплінів.

«Зранку уроки, потім тренування, після них – виконує домашнє завдання – такий щільний графік інколи втомлює юного спортсмена, однак щоразу він стає на крок ближчим до своєї мрії – звання Чемпіона Європи з мотокросу.

Ми радіємо за юного спортсмена, який кожен раз підтверджує високий рівень України і зокрема Бучацької громади у світі спорту», – йдеться у повідомленні Бучацької міської ради.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *