Тернопільська “Нива” мінімально обіграла Хмельницьке “Поділля”

Фото Спорт Тернопільщини.

28 жовтня футбольний клуб “Нива” Тернопіль у 15 турі Другої ліги у домашньому поєдинку мінімально переміг хмельницьке “Поділля” 1:0.

Нога у ногу у турнірній таблиці перебували команди до очного протистояння у Тернополі. Тож цей матч був фактично за шість очок. Як і у першому колі, долю протистояння “Ниви” та “Поділля” вирішив єдиний гол. Про це пише Спорт Тернопільщини.

Напередодні наставники обох команд зіткнулися із кадровими проблемами. У гостей на матч не прибув капітан Олександр Воловик, який цього дня святкував 33-річчя. У “Ниви” не зміг зіграти через травму Анатолій Чорномаз, а Олексій Литовченко залишився на лаві запасних, відчуваючи дискомфорт після отриманого на тижні ушкодження.

Стартові хвилини матчу пройшли під диктовку гостей, які були налаштовані на швидкий м’яч. Першим удару у напрямку воріт “Ниви” завдав Ліповуз, який запустив м’яч набагато вище, пробиваючи зльоту. Згодом гості отримали право на небезпечний штрафний, який виконував Музичук — виручила стінка. А ще за кілька хвилин той же Ліповуз, відібравши у підкаті м’яч у Гатали, одразу ж пробив — проте мимо.

Ближче до середини тайму “Ниві” вдалося взяти гру під контроль і моменти почали виникати вже поблизу чужих воріт. Спочатку Кривий прийняв м’яч на лінії штрафного майданчика та одразу ж пробив вище. Потім сольний прохід Гатали завершився ударом у ближній кут. Старущенко не зумів з першої спроби зафіксувати м’яч, а коли його намагався добити Темнюк, арбітр зафіксував фол у атаці.

Підсумували перші 45 хвилин дальні удари у виконанні гравців обох команд. У “Ниви” пробивав Олексієнко та Кохман, а у складі “Поділля” — зірковий Каверін.

Другий тайм розпочався з небезпеки біля воріт господарів. Ліповуз вже не вперше у цьому матчі загрожував воротам, але на шляху м’яча був захисник. Згодом ще двічі гості намагалися забити прямим ударом зі штрафного, які виконував Каверін. Але у обох випадках Механів зіграв надійно.

Натомість “Нива” поступово нарощувала атакувальний потенціал поблизу воріт хмельницької команди. Особливо небезпечними були дальні удари. Як і у першому таймі, здалеку стріляли Олексієнко та Кохман. Підтримали партнерів Слоневський та Герт.

У середині тайму міг відзначатися Тарас Кривий, який пробивав головою у протихід воротарю. Кіпера підстрахував польовий гравець, вибивши м’яч з лінії воріт.

Розв’язка матчу настала за десять хвилин до фінального свистка. Литовченко, якого тренерський штаб все ж кинув у бій за ходом тайму, приніс перемогу “Ниві”. Гатала вчергове виконав фланговий прохід і відпасував на Литовченка, який ударом з-за меж штрафного майданчика вразив дальню дев’ятку!

Як би не намагалися гості врятуватися, але навіть незрозумілі штрафні удари, призначені арбітром у напрямку воріт “Ниви”, не допомогли “Поділлю” здобути у Тернополі очки. “Нива” перемагає вдруге поспіль та все ще продовжує гонитву за лідерами.