Тернопільська “Нива” залишила дно турнірної таблиці

25 серпня футбольний клуб “Нива” у 6 турі Другої ліги у виїзному матчі здобув перемогу над хмельницьким “Поділлям” 0:1.

Хмельницька команда, яка вдома у цьому сезоні ще не перемагала, на матч проти “Ниви” виставила максимально бойовий склад, а сам поєдинок складався непросто для обох команд. На полі точилася справжня чоловіча боротьба, яка подекуди переростала і у жорсткі зіткнення.

Перший удар у напрямку воріт  гостей завдав нападник господарів, який невдало намагався поцілити у дальню дев’ятку. А от відповідь гостей завершилася швидким взяттям воріт. Після рикошету від гравця “Поділля” м’яч підхопив Волохатий та відкотив його на Олексієнка. Півзахисник прорвався до штрафного майданчика і точно пробив у дальню “шістку” з-під оборонця.

У середині тайму тернополяни були близькими до другого взяття воріт, але голкіпер «Поділля» зумів зафіксувати м’яч.

Господарі теж не відсиджувалися в обороні. Декілька разів вони небезпечно прострілювали вздовж лінії воріт. Також загрозу несли і навісні передачі.

Загалом кінцівку поєдинку “Ниві” довелося провести в обороні. Проте це дозволило нашій команді кілька разів виходити у контратаки. На п’ятій доданій хвилині подоляни мали хороший шанс врятуватися від поразки, але наш воротар Механів вчасно зреагував на удар і з другої спроби зафіксував м’яч у руках.

Важка та дуже важлива перемога “Ниви” дозволила команді зробити стрибок у турнірній таблиці, залишивши її останні щаблі.