Тернопільські артилеристи повернулися із фронту зі Сходу (ФОТО)

Після року служби на східних рубежах бійці тернопільської окремої артилерійської бригади повернулися додому. У вівторок, 10 жовтня, військовий ешелон зустріли їхні рідні, друзі, побратими, командування частини, духовенство та керівництво тернопільського краю. Супроводжував зустріч військовий оркестр.

0060

Щемлива і водночас радісна подія нікого не залишила байдужим. Найтремтливішим очікуванням потяга із далекого східного фронту було для рідних, які не бачилися зі своїми батьками, чоловіками, синами, братами та навіть дідусями більше року. Тому, стоячи на пероні, вони рахували кожну хвилину, яка пришвидшувала довгоочікувану зустріч.

Командир окремої артилерійської бригади, полковник Сергій Баранов зазначив, що підрозділ виконував бойові завдання у зоні антитерористичної операції, перебуваючи у гарячих точках. А зараз особовий склад прибуває для відпочинку, відновлення техніки і підготовки до нового виконання завдань.

«Я був з ними на Сході, але спеціально приїхав у службове відрядження, щоб їх зустріти. Військова служба насичена певними труднощами, проте ми всіма силами їх долаємо. Свої ж завдання підрозділ виконав успішно. А тепер є потреба у відпочинку, потреба приділити увагу сім’ям та поповнити матеріальні запаси. Богу дякувати в нас усі живі-здорові, є один поранений боєць, який зі шпиталю прибув зустріти своїх побратимів», – розповів Сергій Баранов.

Про те, що наш обов’язок – віддавати честь та шанувати військових, які стоять на варті нашого спокою, наголосив Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак.

«Ми зустріли хлопців, які повернулися з зони АТО, які з честю виконали свій обов’язок, відпрацювали, відвоювали, захищаючи територію нашої держави. Сьогодні вони вдома і ми вдячні їм та вдячні Богу за те, що вони живі. Тому, бажаю їм відпочити, а потім зібратися з думками, знайти свою стежку в житті, поділитися спогадами з молодим поколінням, поділитися уже набутим досвідом з нами, розповісти про своє бачення розвитку краю, міста, взагалі всіх процесів у країні. Це цікаво, адже це люди, які безпосередньо там переосмислили зміст свого життя і їхні переживання для нас надзвичайно цінні. Прошу тільки одного: щоб вони якомога швидше повернулися до нормального життя», – побажав Іван Крисак.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *