Тернопільські боксери вдало виступили у Луцьку

Міжнародний турнір з боксу «Lutsk Boxing Cup 2019», присвячений пам’яті загиблих в автокатастрофі спортсменів із Луцька – чемпіона України з дзюдо Дем’яна Усика, борця Олега Фурса та боксера Василя Лотоцького, з 1 до 3 листопада тривав у Луцьку. Проходив захід у спортивному комплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Учасниками турніру стали 250 боксерів з усіх областей України, а також команди із Литви, Польщі та Молдови.

Вдало виступили на змаганнях вихованці КУТОР «Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту». У своїх вагових категоріях титул чемпіона здобули Захар Фірман (35,5 кг), Тарас Кордупель (49 кг), а Костянтин Дмитрів (75 кг) став бронзовим призером. Також Владислав Тракало (63 кг), Едуард Шмигельський (57 кг) зайняли п’яті місця.

Готували учнів-спортсменів до змагань тренери-викладачі Руслан та Анатолій Фірмани, – повідомив заступник директора школи Анатолій Яцина.