Тернопільські ділки підробляли долари

Тернопільські ділки підробляли долари

Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох осіб, які обвинувачуються у незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту та збуті підробленої іноземної валюти. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж 2016-2017 років група осіб, маючи відповідні навички та знання у сферах графічного моделювання та налаштування технічних пристроїв, переслідуючи мету збагатитись у незаконний спосіб, систематично виготовляла та збувала підроблену іноземну валюту, номіналом 100 доларів США. Зловмисники налагодили процес друку фальшивок у сусідній області. Завдяки вжитим правоохоронцями заходам, вдалось запобігти виходу на «чорний ринок» підробленої валюти в особливо великих розмірах.

Ще триває розслідування стосовно інших учасників, причетних до вищевказаного злочину. Для того, щоб кожен, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності – закликаємо небайдужих громадян повідомляти правоохоронним органам про факти виготовлення, зберігання, збуту підробленої іноземної валюти (долари США)!

Схожі публікації

1 коментар

  1. Михайло, 58 років

    МВФ позики Україні ще не дав, патронів треба, бо війна ще не закінчена. А москаль – за гривні не хоче продавати, тільки за доляри, то ЩО РОБИТИ ??? Відпустити тих спритних хлопців, вони нікого не вбили !!! Краще було ДОБРЕ ПИЛЬНУВАТИ ті військові склади, що чомусь ??? вибухнули !!! Хлопці – МОЛОДЦІ ! І повинні попрацювати на Україну ! Закрити їх до гарного підвалу, дати їм ще кращу техніку і папір – НЕХАЙ “майструють” інвалюту. Щось купимо до осені…

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *