Тернопільські легкоатлети повернулись з медалями зі Львова (ФОТО)

Всеукраїнські легкоатлетичні змагання «Новорічний день стрибуна» та зі штовхання ядра, присвячені заслуженому тренеру України М.С. Микічу, 20-21 грудня проходили у Львові, в спортивному манежі ЛДУФК. Серед спортсменів з восьми областей, які брали участь у цих заходах, стрибуни з Тернопілля були серед найкращих, – повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

• 80326567_850081745414666_3235350614414196736_o
  • 80084667_850082235414617_4575750538162864128_n

Так, призові місця в своїх вікових категоріях вибороли: серед дорослих – Крук Сергій (перше та друге місце в потрійному стрибку та стрибку в довжину); Стефанишина Христина та Хома Олександр (друге та третє місце в стрибках в висоту); Вовчок Назар та Загалюк Денис (друге та третє місце в потрійному стрибку).

• 80647101_850082588747915_6589895105392410624_n
  • 80410205_850083148747859_6930426977639727104_o

Серед юнаків відзначились Пупко Максим та Танасійчук Ігор (перше та друге місце в потрійному стрибку та стрибку в довжину); Варушичев Ілля (друге місце в стрибках у висоту).

• 80100110_850083618747812_7207680267786387456_o
  • 80023324_850084035414437_4882136161981562880_o

Також вдало виступили і наші метальники в штовханні ядра. З високими результатами 12.98 м та 15. 94 м – переможцями стали Мітюрьова Вікторія та Висоцький Ігор. Другі місця вибороли Мостова Дарина та Жук Андрій, а серед дорослих спортсменів Шилівський Олександр посів третю сходинку п’єдесталу.