Тернопільські поліцейські поспілкувалися з підростаючим поколінням (ФОТО)

Тернопільські поліцейські поспілкувалися з підростаючим поколінням (ФОТО)

«Почуємо кожного»- проект, започаткований поліцейськими, триває на території Тернопільщини. Саме завдяки йому діти мають можливість спілкуватися з представниками правоохоронних органів у неформальній обстановці та отримати кваліфіковані поради.

У Тернополі зустріч відбулася 14 травня на базі благодійного фонду «Карітас». Обговорити дитячі проблеми прийшли представники ювенальної превенції, психолога та соцпрацівники.

Правоохоронці розповіли юним слухачам про види насильства, найпопулярнішим з яких у наш час є булінг – це насмішки, цькування, бойкот та приниження . Найчастіше мотивацією до таких вчинків стають заздрість, помста, відчуття неприязні, боротьба за владу та самоствердження. Школярі у свою чергу радилися з поліцейськими, як необхідно поводитися у таких конфлітних ситуаціях, а також розповіли з якими доволі недитячими проблемами  їм довелося стикнутися у своєму юному віці.

У ході спілкування з поліцейськими всі охочі могли краще ознайомитися з поняттям злочинів та поділитися своїм життєвим досвідом.

Один з учнів розповів, що незважаючи на свої 13 років, він вже добре знає, що таке важка фізична праця. Наразі у нього немає можливості отримати профільну освіту, тому допомагає батькам всім чим може.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Тернопільської ОДА запевнила хлопця, що вихід з ситуації завжди є й порадила звернутися у центр зайнятості й отримати належну роботу, але необхідно отримати дозвіл батьків.

За словами т.в.о. начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Тернопільській області Володимира Пахолківа, зустрічі такого формату найбільш ефективні, адже в більшості випадків діти бояться поділитися про повсякденні проблеми з якими вони стикаються як вдома, так і в навчальних закладах.

Наприкінці зустрічі всі присутні отримали пам’ятки з інформацією про права та обов’язки дітей та відповідальність підлітків за вчинення як адміністративних так й кримінальних злочинів.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares