Тернопільські поліцейські розповіли, як перевізники дотримуються карантину

Тернопільські поліцейські розповіли, як перевізники дотримуються карантину

Перевізники, що здійснюють автобусні пасажирські перевезення на території Тернопільської області, до карантинних обмежень поставилися відповідально. Про це заявляють співробітники поліції та представники Укртрансбезпеки в області, що контролюють процес перевезення пасажирів, інформує прес-служба ГУ НПУ в області.

Зі слів Ігоря Табаки, начальника управління Укртрансбезпеки в області, заходи контролю за дотриманням вимог уряду щодо заборони пасажирських перевезень під час карантину співробітники очолюваного ним відомства здійснюють спільно з поліцейськими.

– На даний час заборона діє на міжміські, приміські, міжобласні автобусні пасажирські перевезення,- каже Ігор Табака. – Хочу відзначити, що перевізники в більшості з розумінням поставились  до обмежень і неухильно їх дотримуються. Ми продовжуємо контроль за здійсненням вантажних перевезень іноземними перевізниками – нерезидентами України. Робимо це спільно з працівниками Нацполіції, патрульними, представниками облдержадміністрації.

Обмеження на пасажирські перевезення не стосуються регулярних спеціальних пасажирських перевезень.

«Регулярні спеціальні пасажирські перевезення організовують підприємства організації та установи для перевезення своїх працівників від місця проживання до роботи», – повідомив начальник відділу транспорту управління регіонального розвитку, інфраструктури Тернопільської обласної державної адміністрації Михайло Олійник.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares