Тернопільські рятувальники провели свого чотирилапого помічника Біма на пенсію (фото)

Тернопільські рятувальники провели свого чотирилапого помічника Біма на пенсію (фото)

21 вересня унікального пса лабрадора-ретривера на прізвисько Бім, котрий був першим собакою-рятувальником у лавах У ДСНС України в Тернопільській області, урочисто провели на заслужений відпочинок. Про це повідомляє сайт відомства.

Бім є володарем міжнародного сертифікату рятувально-пошукового собаки. Він здатний був відшукати потерпілого в найекстремальніших умовах, міг знайти потерпілого у руїнах на чотириметровій глибині та відчути людину, яка знаходиться від нього на висоті до двох метрів!

Свій професіоналізм лабрадор підтвердив, коли став наймолодшим учасником чемпіонату світу серед собак-рятувальників у Нідерландах та кращим у національному чемпіонаті, де у темряві віднайшов потерпілого швидше, ніж інші собаки – лише за чотири хвилини!

Упродовж службової кар’єри собака-рятувальник не раз демонстрував свої професійні здібності у пошуково-рятувальних операціях на відкритій території та у техногенних завалах.

Також разом зі своїм провідником довелося Бімові попрацювати і в зоні АТО.

«Більшу частину свого життя Бім служив Батьківщині, а тепер ми урочисто дякуємо нашому другові за службу і проводжаємо на заслужений відпочинок. Бім, твоя місія виконана з честю», – сказав начальник Головного управління полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей на церемонії.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares