Тернопільські рятувальники визначили переможців конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці» (ФОТО)

Щорічно, з метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, патріотичного виховання та привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення, а також виявлення талановитих, обдарованих дітей і сприяння подальшому розвитку та підтримки юних талантів проводиться Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці».

У конкурсі взяли участь діти віком від 6 до 14 років – учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, члени Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

5 квітня у Тернополі відбулось підбиття підсумків обласного етапу конкурсу. Суддями виступили співробітники ДСНС України. Вони обрали найкращі роботи, які у подальшому гідно зможуть представити Тернопільщину на завершальному Всеукраїнському етапі конкурсу.

Журі розглядало змістовність та повноту розкриття теми, творчий підхід до виконання роботи, її органічність та гармонійність, а також завершеність та зрозумілість змісту і сюжету.

За підсумками конкурсу визначено переможців. У номінації «Декоративно-прикладна творчість» у віковій категорії 6-10 років перемогла Аліна Матвійчук, а у категорії 11-14 років – Юлія Барановська.

У номінації «Малюнок» найкращими були: Єлизавета Григорків (вікова категорія 6-10 років) та Софія Онищук (11-14 років).

Роботи цих учасників будуть направлені у Київ для участь у фінальному етапі, повідомили у прес-службі У ДСНС України в Тернопільській області.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares