Тернопільські студенти побували у Зарваниці (ФОТО)

Марійський духовний центр Зарваниця.

Святий Августин свого часу сказав: «Постав Бога на перше місце, все інше стане на своє». До такого глибокого усвідомлення приходиш, коли відвідуєш святі місця, до яких належить Марійський духовний центр “Зарваниця”.

Український Єрусалим відвідали студенти ФПП, заступник декана факультету педагогіки і психології Чайковська Г. Б, та доц. Главацька О.Л, доц. Петришин Л. Й, викладач Олійник Г.М.

Саме сюди вирушили студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка факультету педагогіки і психології під керівництвом заступника декана факультету Ганни Чайковської та викладачів Ольги Главацької, Галини Олійник, Людмили Петришин.

Неповторний собор Зарваницької Матері Божої, зведений до 2000-ліття Різдва Христового, нагадує символічний корабель, який запрошує людей іти дорогою Божого милосердя.

Студенти та викладачі факультету педагогіки і психології в Зарваниці.

Відрадно, що 27 серпня 2018 року Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, здійснив чин освячення унікального комплексу «Українського Єрусалима». Архітектура вражає: тут і копія Гробу Господнього, Голгофа з трьома хрестами, Оливний сад, Святі Сходи Покаяння, купіль Ветезда, вежа Давида, Левові ворота. Це одне з тих місць, які дозволяють нам найповніше відчути все те, що колись відчував Ісус Христос.

Напевне, не знайшлося людини, яка б залишилась байдужою після подорожі Зарваницею. Адже це святе місце надихає, наповнює серце і душу спокоєм та Божою благодаттю.

«Ми маємо щось тільки тоді, коли прагнемо до чогось величного і чистого, а не думаємо лише про задоволення власних потреб» – влучний вислів Блаженнішого Любомира Гузара.

Майбутні соціальні працівники і їх куратор Олійник Г. М. в Зарваниці.

Насамкінець, слід констатувати думку студентів спеціальності «Соціальна робота», які переконані в тому, що відвідування святих місць є запорукою істинного життя кожної людини. Вони зцілюють нас не лише фізично, але й духовно.

Завжди пам’ятаймо: «Життя – це борг людини перед Богом, борг, який потрібно повернути вчасно та гідно (св. Іван Павло II).

Український Єрусалим відвідали заступник декана факультету педагогіки і психології Чайковська Г. Б, та доц. Главацька О.Л, доц. Петришин Л. Й, викладач Олійник Г.М.

Ольга ГЛАВАЦЬКА, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, Галина ОЛІЙНИК, викладач, Тамара МОРОЗОВИЧ, студентка групи СР-31.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *