Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: «Коза зможе загасити те, що розгорілося у рік Коня»

Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: «Коза зможе загасити те, що розгорілося у рік Коня»

Іван Круп’як

Де той добрий чарівник, що зможе подарувати нашій планеті і Україні, зокрема мир, гармонію, добро, процвітання? Адже найзаповітніше бажання українців – прокинутися вранці й почути: війни нема!

На що сподіватися у році 2015-у? Згідно з тлумаченням пророцтв Ностардамуса, людству слід очікувати пожеж, потопів, землетрусів і навіть комети, яка «вріжеться у велике місто». Водночас, за словами провидця, у новому році має початися духовне відродження.

Невже, справді 2015-ий ознаменується таким «коктейлем» подій? Про ймовірні сюрпризи у році, що настав, розповідає відомий тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК.    

2015 рік – за китайським гороскопом – Кози, за японським – Вівці. Над цими тваринами жартують, мовляв, – це щось несерйозне, анекдотичне… Водночас, рік Кози буває емоційним, насиченим подіями, які викликають приємні почуття і несуть зміни на краще. Іване Степановичу, чи дасть цей рік шанс щось змінити на планеті, і в Україні?

– Новітня Україна зародилася у рік Кози – у 1991-у. Цьогоріч відзначатимемо 24-у річницю Незалежності. Незалежність була проголошена 24-го серпня, тоді був повний місяць. Становлення нашої держави було емоційне. І складне. Цікаво й те, що у 2015-у минає 532 роки козацького етносу, менталітету. Якщо рахувати назад, то кожні 532 роки на теренах, де розташована сучасна Україна, відбувалися досить значні зміни. Наприклад, епоху русів змінювали анти, антів – скіфська цивілізація… Отже, будемо чекати.

Цей рік може стати роком України і нашого другого утвердження. Але багато залежатиме від нас: як себе будемо поводити, як будемо діяти, такий результат і отримаємо.

Цей рік – Синьої Дерев’яної Кози. Дерево – символ життя, світобудови. Воно складається з трьох начал: корення, стовбура і гілок. Так само, як людське життя: з дитинства, юності і зрілості. Оскільки рік пізній, бо за астрологічним календарем почнеться аж 19 лютого, то він символізує повернення до начал древньої мудрості. Людство буде докопуватися до історичних істин. Це не варто трактувати, як повернення до минулого. Це – пізнання і утвердження через призму історичної спадщини та подій. Ми завжди повинні заглядати в книжки, вчитися і з мудрими знаннями йти вперед.

– А ще, за астролічними поняттями, у рік Кози існує велика ймовірність врегульовувати різні конфлікти, навіть ті, що тривають роками. Чи вдасться у новому році вирішити, можливо, хоча б частково, російсько-український конфлікт? 

– Російсько-український конфлікт – штучний. Маємо абсурдну ситуацію, тому що між собою воюють два слов’янські народи. Російськомовні – з російськомовними. Адже на східній Україні більшість мешканців розмовляють переважно російською.

У політиці – Коза – шляхетна, поміркована тварина. Вона відкидає різні амбіції. А деколи впирається, як баран, коли йдеться про врегулювання певної ситуації. Хоча Синій Козі подекуди приписують м’який характер, водночас, її майже неможливо змусити робити те, чого вона категорично не бажає. Будучи переконаною у своїй правоті, Коза до кінця відстоюватиме свої позиції.

Щодо конфлікту, думаю, він зупиниться. Але його наслідки триватимуть ще доволі довго.

– 2015 – рік Синьої Кози. «Мирний» колір…   

– Будь-який символ, колір має певну енергетику, зміст. І стається так, куди енергетика поверне. Це всеодно, що годинник. Синій колір – це колір таємниці й вічності. Це – небо і вода. Всесвіт і життя на Землі. Бо вода – це життя. Синього кольору дуже багато на нашій планеті. Він є носієм спокою. Стимулює мислення. Отже, люди замислюватимуться над своїми вчинками. І ще – це колір інтуїції, що важливо для політиків, стратегів, дипломатів. Тобто, рік сприятливий для консенсусу і прийняття мудрих, виважених рішень.

– Світ складається з чисел і символів. А вони творять долю планети і людей…   

– Кожен рік відповідає певній стороні горизонту і стихії. Рік Сходу зумовив події, які маємо. Бо попередній рік Коня – був роком Сходу. І рік Вівці – також рік Сходу. Кінь і Вівця – однакова стихія і сторона горизонту. Але Коза зможе загасити те, що розгорілося у рік Коня. Бо, що надзвичайно важливо, 2015-ий – рік вісімки. Два плюс один і плюс п’ять. А це – найщасливіше число на Сході. І означає, що можуть відбутися значні зміни, які впливатимуть не лише на Україну, а й на все людство.

Також рік Кози принесе зміни не лише у політичній сфері, а й у фінансовій та соціальному житті.

– Окремі індивідуми, як, наприклад, президент Росії Путін, намагається змусити Україну, Європу і світ грати за його правилами і «переламати через коліно» світовий устрій. Чи зірки й Вищі Небесні Сили завадять йому це зробити?

– Річ у тім, що на гребінь історії завжи потрапляють особи, які приносять відповідні зміни. І добрі, й погані. У даному випадку, гадаю, енергетика Неба, Космосу, синього кольоу буде сприяти тому, що все зло, яке було задумано, повинно зупинитися.

Уряди повинні одуматися. І почати прислухатися до народу. Народ справді починає бути господарем на своїй землі, а не васалом. Якщо уряди не дослухатимуться до людей і захочуть вирішувати певні проблеми чи ситуації за допомогою сили, це може обернутися для них катастрофою – масовими протестами і втратою влади.

– Сподіватимемось, що рік Синьої Дерев’яної Кози буде прихильнішим до людей, ніж рік Синього Дерев’яного Коня.

– Рік Кози має принести удачу серед інших знаків Зодіака і Близнюкам. А саме під цим знаком народжена і ваша газета – «Наш ДЕНЬ». Поле коник зорав – засівайте його і збирайте врожай.

Творцям і читачам газети зичу миру, благополуччя, добра. Вірте у свою щасливу зірку і в новорічно-різдвяні дива. З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Ольга ЧОРНА.     

 

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *