Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: про долю новообраної Ради, Президента та війну в Україні

Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: про долю новообраної Ради, Президента та війну в Україні

Іван Круп’як

Людство віками шукало порад у Всесвіту. Особливо, у часи неспокою, воєн. Зверталися земляни до нумерології, оскільки, як сказав Піфагор, «світ побудований на силі чисел». Україна зараз переживає надзвичайно складний період. Війна, економічні проблеми, зміна політичних пріоритетів, боротьба ідеологій… На що сподіватися українцям, які народилися й живуть на багатій, благодатній землі, але часто пожинають втрати, розчарування, негаразди? Про це – розмова з відомим тернопільським астрологом Іваном КРУП’ЯКОМ.      

– Українці голосували 25 числа за президента, а 26 числа – за новий парламент. Іване Степановичу, наскільки це добре, чи зле у плані нумерології? Що очікувати від нової Ради? І від президента?

– Якщо розкласти число 25, коли ми обирали президента, то 2 і 5 – це 7. А Україна закодована під сімкою. Порошенко – п’ятий президент. І народжений під сьомим знаком Зодіака. Я проглядав космічну карту, або гороскоп президента. Він – везуча людина, яка може подолати всякі труднощі. Ми обрали його під знаком Близнюків. І прем’єр Яценюк – також Близнюк –  народився 26 вересня. Виходить повний цикл. Тож недаремно у виборах до Ради партії президента і прем’єра стали переможцями. Але… це говорить про те, що наслідки всіх бід, які маємо зараз, будемо ще довго відчувати. Проте з часом вони поволі залишатимуться у минулому.

– Чи зможе новообраний парламент добути до кінця своєї каденції?     

– Він буде суперечливий, бо такий час. І цей період суперечливий не лише в Україні, а й у світі, Європі, зокрема. Все буде швидко змінюватися. Наша держава дає поштовх для оновлення влад, навіть, у певному сенсі, нової політичної будови, як у Європі, так і в світі. Майдан відбувся недаремно.

Парламент обирали на наростаючому місяці і під знаком Скорпіона. Точніше, під двома знаками Скорпіона, бо число 26 – це 8. Восьмий знак – Скорпіон. А 8 і 8 – знову ж таки – 16. Варто зазначити, Декларацію про Державний суверенітет України прийняли 16 липня. Таким чином, у плані цифрології, усе складається на користь України.

Якщо Рада працюватиме два, від сили – три роки, або ж її переоберуть швидше – це не трагедія. Це – зміни. Їх не треба боятися і їм не слід противитися.

– Зміни ціною миру і людського життя. Тяжким видався цей рік…

– Так, 2014-ий – дуже складний, бо 1 і 4 – це 5. І 23-я річниця незалежності – також 5. І п’ятий президент прийшов. Купа п’ятірок. Бачите, аж дивно,  наскільки у житті все пораховано. А 5 і 5 – 10. Десятка – це нове. Одиниця, яка входить у долю чи то держави, чи людини, чи підприємства – означає якийсь новий рівень. Але оновленню завжди передує боротьба, протистояння.

Наступний рік – 2015-ий – це шістка, бо 1 і 5 – у сумі шість. День незалежності нашої держави – 24 серпня – також шістка. Тобто, новітня Україна зародилася під шісткою. Це буде наш рік – Синьо-зеленої Вівці Дерев’яної. Зараз – рік Дерев’яного Коня. Це – рік козачат. Бачимо, як проявилася молодь. Наступного року те, що почали молоді люди, впроваджуватиметься у життя і утверджуватиметься. Повернення до старої системи не буде, якби хто цього не прагнув. Та маємо пам’ятати: заради поступу у країні слід змінювати систему освіти і глибоко вивчати свою історію. Повинні вчитися всі: діти й дорослі. Видатний індійський політик і філософ Махатма Ганді сказав чудові слова: «Живи так, ніби завтра помреш. Вчися так, ніби проживеш вічно».

– За таким правилом мав би жити кожен українець.

– Небеса не прощають зневаги до своєї історії, культури. Будь-яка казка, легенда, оповідка, міф має космічну силу. Ми повинні навчитися усе це  правильно трактувати, повернутися до своїх пракоренів. До міфології ставитися на «ви» – з великою повагою і глибоким вивченням. Чужинці відігнали від нас істинне. Але багато чого втратили й через власну недбалість і байдужість. Ми повинні перестати бути м’якушками. Україну має врешті стати Тільцем – упертим, працьоватим. І мудрою Дівою – хлібоношою, яка годує себе і своїх сусідів. Це – наші космічні Знаки, наша доля, від якої гріх відвертатися.

Історики повинні «відкопати» правдиві відомості про «білих хорватів». Маємо гордитися й знати історію Тустані – це неймовірне енергетичне місце. І подібних місць у нас багато. Але хіба знаємо їх, пишаємось ними? Чому англійці тішаться своїм Стоунхенджем і про цю кам’яну пам’ятку знає весь світ? У нас є Кам’яна могила біля Мелітополя, Писаний камінь у Карпатах, Снідавка, де є залишки древньої культури. Не кажу вже про трипільську та мизанецьку культури. Це – наш духовний прапор. Історичний фундамент, на якому повинні будувати життя.

– Іване Степановичу, Україна кармічно повинна була пройти ці випробування, які маємо сьогодні?

– Так! Щоб очиститися, стати іншою. Наша держава народилася 24 серпня 1991 року – тоді був повний місяць. Це означає, ми повинні пройти складний шлях. Такий закон Космосу. Така воля Всевишнього. Настане час і наші сусіди нас зрозуміють. Відкриють для себе Україну й українців. Все стане по-іншому. Зараз відбувається утвердження епохи Водолія. Зародження Водолія проходило у знаку Тільця. Україна народження під Тільцем. Хочемо цього, чи ні, – закони Всесвіту – річ уперта. І людина їх змінити не взмозі. Навіть Путін.

– На жаль, вкотре потерпаємо від нашої агресивної північної сусідки Росії, яка століттями не дає нормально жити, краде історію і спокій.

– Там завжди були і є люди, які хотіли й хочуть переписати історію. Вони це називають: «виконати певну місію». Але Господні плани переписати неможливо. Будь-яка премудрість людська для Бога є глупотою.

– І про біди Донбасу. Це від безпосереднього сусідства з Росією, чи існує щось інше? Чому у цієї землі така нещаслива доля? Мільйони українців  загинули страшною голодною смертю у 30-ті роки минулого століття. Тепер там війна…   

– Ця земля має багато корисних копалин, зокрема, вугілля. Порода – чорного кольору. Це означає – тяжка, темна енергія. Вона утворює певний фон. З іншого боку, корисні копалини існують для того, щоб їх використовувала людина. Але з розумом і вдячністю. Земля – живий організм і відчуває любов, біль, зневагу, тобто, відношення людей. Хтось на Донбасі над цим задумувався? Зважав?

– А Крим у майбутньому повернеться до України?

– Сам Бог приєднав Крим до України. І хто б які плани не складав, ця земля, де відбувалися значущі для нас історичні події, буде українською. Все стане на свої місця. До речі, під шістнадцяткою відбувся у Криму лже-референдум – 16 березня. Під Рибами. А Риби – це роздвоєння. Отже, історія виправить помилку, яку вчинила людина. Я уже казав: епоха Водолія зітре, заллє водою всі негаразди, які були допущені протягом століть. Маємо знати: Україна була, є і буде. Держава має шанс вийти з піке, у яке її загнали.

– Шкода, що життя минає надто швидко. Щось встигнемо побачити, чогось – ні…

– Ми живемо на світі дуже мало, наче метелики. Один космічний день – це 72 роки життя на Землі. І за цей день встигаємо зробити багато помилок і дурниць. Небеса нам підказують, скеровують, подають знаки, застерігають. Ми ж часто буваємо глухі й незрячі. Пригадуєте, скільки різних знаків свого часу було дано Януковичу? Аж коли стається щось недобре, непоправне, починаємо аналізувати, шукати причини, каятися…

Ольга ЧОРНА.

 

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *