Тернопільським роботодавцям – про квоти працевлаштування громадян, які мають для цього додаткові гарантії

Тернопільським роботодавцям – про квоти працевлаштування громадян, які мають для цього додаткові гарантії

Повідомляємо, що наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 р. за № 841/2337, зі змінами № 1763 від 23.11.2018р., затверджено Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а також форму такого повідомлення.

Форма подається роботодавцями Тернопільському міськрайонному центру зайнятості не пізніше 1 лютого після звітного року.

Квота працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, для підприємств з чисельністю штатних працівників понад 20 становить 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Роботодавці самостійно розраховують квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють у роботодавця і належать до таких, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім інвалідів).

Працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, може здійснюватися вами самостійно або за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Для укомплектування вакансій необхідно подати інформацію про попит на робочу силу (вакансії), у тому числі з урахуванням потреби для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Наголошуємо, що згідно п. 2 ст. 53 Закону України «Про зайнятість населення»,  у разі невиконання протягом року квоти для працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з роботодавця стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

За детальною інформацією звертатись у Тернопільський міськрайонний центр зайнятості м. Тернопіль вул. Текстильна, 1Б, каб. №308, 309 або за тел.: 527135524447527452.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares