Тернополянка перемогла у всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону

До Лановецької районної ради завітав тренер-викладач з біатлону комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту»  Іван Стецюк разом із своєю вихованкою Діаною Смолій. Дівчина родом з с. Великі Кусківці Лановецького району, нині   – студентка коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.
Тренер повідомив, що у м. Тернопіль відбулися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків і дівчат на призи президента Федерації біатлону України.

У змаганнях взяли участь команди з 7 областей (Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Волинської, Хмельницької та Вінницької).  Честь області захищала представниця Лановеччини Діана Смолій, яка за результатами змагань здобула І місце та особисту першість у категорії спринт-лижоролери та спринт-крос та виборола золоті медалі. У категорії дуельної стрільби зайняла ІІ місце, отримавши  срібну медаль.
Дівчина запевняє, що спортивними успіхами завдячує своєму тренеру та батькам, які підтримують її у будь-яких починаннях, а головне – вірять в її успіх. Зараз Діана готується до Чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок, який повинен пройти 03-08 серпня 2019 року у м. Чернігів.