Тернополянин Віктор Гнатів – бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів в приміщенні, який відбувся в легкоатлетичному манежі Сумського Держуніверситету, знову відзначилися тернопільські легкоатлети.

Бронзову медаль в бігу на 2000 м з перешкодами виборов вихованець обласної ДЮСШ Віктор Гнатів (тренери Богдан та Оксана Дуди) Спортсмен показав результат 6.04,75 сек. Гарні результати показали і інші його колеги по команді. Так, штовханні ядра 4 кг Вікторія Мітюрьова (обласна ДЮСШ, тренери Шмуляєва Галина, Дахновський Леонід) посіла четверте місце за результатом 10.50 м.

В стрибках у висоту Денис Загалюк, подолавши планку на висоті 195 см, був восьмим. Займається спортсмиен також в обласній ДЮСШ під керівництвом Михайла Васірука.

Також у штовханні ядра 6 кг Ігор Висоцький (ТОК ШВСМ, тренери Панасюк Іван, Головацький Микола), пославши снаряд на позначку 13.89 м, зайняв шосте місце.

Потрібно відзначити також Марію Зелінську з КУТОР “ТОДЮСШ з літніх видів спорту” (тренер Микола Ситарчук), яка вперше, виступаючи на змаганнях такого рангу та в бігу на 2000 м з перешкодами, стала десятою, – повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області.