ТНЕУ – співорганізатор міжнародної конференції ACIT’2019

ТНЕУ – співорганізатор міжнародної конференції ACIT’2019

5-7 червня в університеті Південної Богемії у м. Чеське Будейовіце (Республіка Чехія) відбулася IX Міжнародна конференція «Advanced Computer Information Technologies», ACIT’2019. Співорганізаторами заходу виступили: Тернопільський національний економічний університет (Україна), Південночеський Університет (Чеська Республіка) та Технологічний університет м. Деггендорф (Німеччина).

 

Участь у конференції взяли 179 осіб із 23 країн світу. Найчисельнішим було представництво з України.

На відкритті АСІТ’2019 з вітальним словом виступили співголови конференції. Зокрема, декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ, професор Микола Петрович Дивак. Він передав привітання від ректора ТНЕУ, професора Андрія Ігоровича Крисоватого, а також висловив подяку співорганізаторам, програмному та організаційному комітетам за наполегливу працю при підготовці конференції.

Микола Дивак ознайомив учасників АСІТ’2019 з сьогоденням факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ – засновника та співорганізатора конференції. І наголосив, що у рамках роботи секційних засідань свої проекти презентуватимуть випускники загальноосвітніх шкіл – фіналісти Першого Західноукраїнського форуму «ІТ-перспектива», які навчалися у зимових ІТ-школах на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ й вибороли гранти на безкоштовну участь у конференції.

У завершальний день конференції відбулося, зокрема засідання міжнародного програмного комітету, де поставили завдання розпочати процес отримання грантової підтримки для учасників з України.

За словами професора Миколи Дивака, учасники конференції відзначили надзвичайно високий рівень організації заходу.

 

 

 

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares