ТНЕУ запрошує учнів та студентів на складання комп’ютерної версії Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test)

ТНЕУ запрошує учнів та студентів на складання комп’ютерної версії Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test)

У ТНЕУ, на базі Навчально-науково центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ, 16 квітня цього року відбудеться складання комп’ютерної версії Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test) на рівень В1. Реєстрація до складання іспиту РЕТ триває до 5 квітня.

Для цього необхідно надіслати на електронну адресу Центру ([email protected]) такі дані: прізвище, ім’я, по-батькові слухача; е-mail; мобільний телефон; копію першої сторінки закордонного паспорта, за його відсутності – ім’я та прізвище латинню.

Згідно з постановою Міністерства освіти та науки України, випускники 11 класів загальноосвітніх шкіл, які склали іспит PET і мають сертифікат Cambridge English PET, можуть подати заяву на звільнення від шкільного іспиту з англійської мови. Сертифікат PET зараховується учням як державна підсумкова атестація з внесенням до атестату про повну загальну середню освіту річної та атестаційної оцінки 12 балів з англійської мови.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус, каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148; 067-708-73-29.

 


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares