Двокамерні холодильники та їх характеристики

Кухня в сучасній квартирі – ергономічний простір, кожна деталь в якому має своє функціональне значення. Якщо говорити про вибір побутової техніки, то в рейтингу важливих покупок одне з перших місць посідає холодильник. Замовити кращі моделі можна на сайті https://dcomfort.com.ua/catalog/kholodilniki/, де існує великий вибір двокамерних холодильників. За допомогою інтернет-магазину «DomComfort» якісну побутову техніку можна придбати в кредит на вигідних умовах. Причому, тут при покупці від вас не вимагатимуть ні першого внеску, ні довідки про доходи.

Вибір холодильника

Двокамерна модель – найбільш вдалий варіант, якщо ви планували вибрати для будинку холодильник з хорошою морозильною камерою, щоб зберігати продукти тривалий час. Агрегат дозволить заморожувати м’ясо, рибу, овочі і фрукти на термін від місяця до півроку (в залежності від типу продуктів, характеристик пристрою і виробника). Є у такої техніки і інші корисні особливості:

1. Функція No Frost в кожному відділенні.

2. Роздільна терморегуляція.

3. Режим суперзаморожування.

4. Іонізатор повітря і модуль для контролю вологості.

5. Зона свіжості з нульовою температурою.

Це лише короткий перелік, скільки виробників – стільки й інновацій.

Розміри

Актуальний модельний ряд пропонує будь-які розміри: стандартні двокамерні холодильники з шириною корпусу 60 сантиметрів і заввишки від 170 до 210, азіатський тип 170х80х80, а також гібридні зразки. Габарити визначають місткість – параметр, який найзручніше розраховувати, спираючись на кількість осіб в сім’ї.

Корисний об’єм

Більшість агрегатів від європейських виробників розраховані на 3-4 людини. Обсяг такого двокамерного холодильника варіюється від 260-350 літрів. Є і більш місткі моделі, які призначені для великих сімей. Корисний об’єм у таких пристроїв може складати і 800 літрів, при цьому висота доходить до 190-210 сантиметрів при стандартній ширині 60. Співвідношення габаритів багато в чому залежить від конструкції конкретної моделі.

Розташування морозильної камери

Цей параметр впливає в основному на зручність експлуатації і лише частково на місткість. Виділяють три категорії:

1. Двокамерні холодильники з верхньою морозильною камерою (європейський тип, обсяг до 250 літрів).

2. Моделі з нижньою морозильною камерою (азіатський тип, обсяг до 350 літрів).

3. Сайд бай сайд (американський тип, обсяг більше 500 літрів).

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares