Трибухівська ОТГ, що на Тернопільщині, відтепер має дільничного (ФОТО)

Трибухівська ОТГ, що на Тернопільщині, відтепер має дільничного (ФОТО)

До виконання своїх службових обов’язків приступив лейтенант поліції Олег Кулик. Поліцейський чітко розуміє поставлені перед ним завдання і готовий нести службу.

«Я добре знаю тутешніх людей, знаю їхні проблеми, адже працював тут дільничним офіцером. Проте тепер не доведеться покидати  територію громади, адже є всі необхідні умови, аби нести службу на місці, забезпечувати безпеку людей, вчасно реагувати на їхні повідомлення та скарги, проводити профілактичну роботу», – сказав він.  

Як повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області, завдяки спільним зусиллям правоохоронців та об’єднаної територіальної громади в Трибухівцях Бучацького району запрацювала поліцейська станція. Приміщення, ремонтні роботи, оргтехніка – про це подбала територіальна громада, а поліція забезпечила дільничного новим службовим авто та всім необхідним для ефективної служби. 

Зі слів начальника Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олександра Богомола, проєкт з відкриття поліцейських станцій, який стартував в області ще чотири роки тому,  став ефективним, у першу чергу, для людей,  а також вплинув на стабільність криміногенної ситуації.

«Допоки на території Трибухівської ОТГ нестиме службу один дільничний, проте після збільшення громади, ймовірно, обслуговуватиме територію ще один поліцейський», – пообіцяв Олександр Богомол.

А громада планує розширюватися. Як зазначив її голови Олег Ковдрин, найближчим часом до Трибухівської ОТГ приєднаються ще три населені пункти і загалом їх стане шість, а населення становитиме майже дев’ять тисяч осіб.

«Для нашої громади безпека людей – пріоритет. Саме тому сьогодні в нас запрацювала поліцейська станція. Люди хочуть бачити в дільничному офіцерові захисника, помічника, котрий розуміє та знає їхні правові проблеми і завжди готовий прийти на допомогу», – наголосив Олег Ковдрин.

Люди радіють відкриттю поліцейської станції на території їхньої громади і впевнені, тепер вони – у безпеці.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares