Типові проекти для лазень та саун

Сауна – один з кращих способів розслабитися і зарядитися енергією. При цьому не обов’язково відвідувати SPA-салон, адже проектування і будівництво сауни в будинку сьогодні більш ніж доступно.

Компанія Інтерком може розробити будь-який проект для лазні та сауни, пропонуючи своїм клієнтам персональний підхід та вирішення проблем будь-якої складності.

Тут можна знайти типові проекти сауни в квартирі, які обійдуться значно дешевше, ніж індивідуальні. Клієнтам надають повний комплекс послуг: огляд і замір об’єкта, консультування по габаритах і комплектації, будівництво парної відповідно до правил ергономіки і безпеки.

Щоб ваша фінська сауна служила багато років і завжди виглядала естетично привабливо, використовують використовуємо виключно якісні матеріали та передові технології. Детальніше з усіма пропозиціями можна ознайомитися на сайті https://www.intercom.in.ua/saunas/typical-projects/.

Етапи будівництва

Серед етапів будівництва саун виділяють наступні:

  1. Проектування сауни.
  2. Виготовлення конструкції сауни.
  3. Монтаж обладнання сауни.
  4. Здача об’єкта в експлуатацію.

Проектування сауни

Складання проекту сауни починається з визначення місця для сауни та визначення максимальної кількості людей, які будуть користуватися її одночасно. При будівництві сауни, яка розрахована на великий потік людей, на комерційні сауни та лазні посилюються вимоги відповідності нормативам. Саме на цьому етапі вигадується планування майбутньої конструкції з урахуванням ергономічних параметрів, тобто в такій сауні відвідувачі повинні відчувати себе максимально комфортно і безпечно. На етапі проектування закладається все необхідне обладнання для сауни, вибирається обробка, а також всі додаткові елементи.

Виготовлення конструкції сауни

Зведення каркаса – ключовий етап будівництва саун. На цьому етапі будівництва до каркасу монтується теплоізоляційний шар. Як теплоізоляційний шар може використовуватися базальт або інший теплоізоляційний матеріал. Будівництво саун з використанням теплоізоляційних матеріалів відбувається шляхом кріплення їх внахлест. На цьому етапі відбувається монтаж всіх комунікацій і монтаж паробар’єру.

Монтаж обладнання сауни

Встановлення електрокам’янки або дров’яної печі – один із завершальних етапів робіт з будівництва сауни. Піч – це серце будь-якої сауни або лазні. Це може бути дров’яна піч або електрокам’янка – в залежності від вибору замовника. На цьому ж етапі монтуються додаткові аксесуари, і підключається освітлення.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares