У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ – День відкритих дверей (ФОТО)

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ – День відкритих дверей (ФОТО)

День відкритих дверей відбувся у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу Тернопільського національного економічного університету.

0345

День відкритих дверей у ЧННІПБ ТНЕУ – це можливість для майбутніх студентів ознайомитися із вишом, поспілкуватися з професорсько-викладацьким колективом, членами Приймальної комісії та студентами, на власні очі побачити навчальний заклад, до якого планують вступати. Захід відвідали учні ЗОШ м. Чорткова та Чортківского району, їх батьки, вчителі.

День відкритих дверей розпочався з виступу директора ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицької Н.Є. яка привітала гостей та зазначила, що навчання у ЧННІПБ ТНЕУ – це перший крок до побудови успішної кар’єри у майбутньому і здобуття престижної спеціальності, яка затребувана на сучасному ринку праці.

Також пізнавальним став експрес-тренінг «Фінансова грамотність – стратегія успішного майбутнього» представлений студентами внз, упродовж якого було окреслено необхідність застосовування економічних знань у всіх життєвих та професійних сферах.

Присутні отримали вичерпні відповіді на актуальні запитання, які зазвичай хвилюють абітурієнтів та їх батьків щодо особливостей вступної кампанії 2018 року; переліку спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в ЧННІПБ ТНЕУ; переліком конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; документів, необхідних для вступу; умов проживання та культурного дозвілля студентів тощо.

Ознайомившись з критеріями та принципами навчального процесу ЧННІПБ ТНЕУ, професорсько-викладацьким колективом та студентами, учні детальніше розглянули можливість оволодіння економічними спеціальностями. Зустрічі були цікавими і корисними, майбутні вступники отримали багато вражень та позитивних емоцій.

0344

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *