У Хоросткові шиють бронежилети для захисників України

У Хоросткові шиють бронежилети для захисників України

Сьогодні у кожного свій фронт. Хто, чим може, допомагає нашим захисникам. Коли почалась повномасштабна війна росії з Україною, директор підприємства “Ліямеблі Хоростків”, яке виготовляє меблі під замовлення, Сергій Корняк дещо “перекваліфікувався”. Чоловік вирішив зайнявся ще й виготовленням військового обмундирування, а саме – бронежилетів, які вкрай необхідні нашим воїнам.

 Знайшов і привіз потрібну тканину, нитки, липучки і т. і., закрійниця за зразком  кроїла, інша працівниця шила. Робота була напруженою і надзвичайно відповідальною. Однак перший бронежилет вдався. Згодом до роботи залучили ще двох  швей, що пришвидшило процес. На сьогоднішній день ПП “Ліямеблі Хоростків ” за підтримки міської ради та Добровольчого батальйону Хоростківщини  виготовило 29 перевірених та сертифікованих бронежилетів з  розвантаженнями та плитоносками. Їх носять земляки , які захищають Україну від загарбників. 

Все буде Україна!

Марія МАЙДАНЮК

На фото: директор ПП “Ліямеблі Хоростків” Сергій Корняк та старша швачка  Марія Солтис, закрійниця Галина Маркевич, швачка Марія Попелюх. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *