У Козлові на Тернопільщині школярі змагалася у християнській версії “Що? Де? Коли?”

Християнську інтелектуальну гру для молоді «Що? Де? Коли?» під назвою «Дари і плоди Святого Духа» провели у Козлівському деканаті. Захід відбувся з ініціативи Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Участь у «Що? Де? Коли?» взяли близько 60 дітей шкільного віку з парафіяльних катехитичних шкіл. Змагання проходили у двох вікових категоріях: молодша (10-13 років) та старша (14-17 років).

Перед початком гри, яку розпочали із спільної молитви, учасників привітав протопресвітер Козлівського деканату отець Роман Гук. Голова Катехитичної комісії деканату о. Роман Коцур пояснив присутнім правила гри та побажав дітям успіхів. Тематика гри базувалася на книзі: «Дари і плоди Святого Духа», зокрема про блаженного Климентія Шептицького, 150 років від дня народження якого відзначаємо у 2019 році.

Перемогу у молодшій віковій категорії здобула команда учасників з Таурова «Божі мандрівники», у старшій – команда учасників з Козлова «Милосердні самаряни». Завершилися змагання привітаннями переможців та врученням їм пам’ятних грамот. Найкращі команди візьмуть участь на архиєпархіальному рівні цих змагань.

Остап Луців.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares