У Козові на Тернопільщині відкрили пам’ятник жертвам Чорнобиля (ФОТО)

У Козові на Тернопільщині відкрили пам’ятник жертвам Чорнобиля (ФОТО)

На Тернопільщині 13 грудня в смт.Козова напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм та відкриття пам’ятника жертвам Чорнобиля. Урочисті заходи відбулись за участю представників органів влади, учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, громадськості та представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Звертаючись до присутніх, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей висловив глибоку повагу людям, які закрили собою весь світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку Чорнобильської АЕС. «Дуже символічно, – зауважив він, – що відкриття пам’ятника стало можливим саме у цей день, коли кожен із нас подумки дякує тим героям, мужнім, відважним людям, які ціною свого здоров’я та життя вберегли нас і весь світ від жахливих наслідків Чорнобильської катастрофи. Також не менш символічним є те, що його спорудили поблизу пожежно-рятувального підрозділу, адже в числі перших, хто вступив у боротьбу зі смертельним атомом були вогнеборці. І ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла!».

На адресу учасників ліквідаторів линуло ще чимало теплих слів. Присутні згадували тих, кому зобов’язані своїм життям, можливістю ростити дітей та внуків, тих, хто вступив у нерівний бій з радіоактивним полум’ям. Виступаючі бажали всім, кого зачепила Чорнобильська катастрофа, міцного здоров’я, мирного неба над головою, злагоди і благополуччя. А отці місцевих церков освятили пам’ятник та відправили панахиду.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares